http://www.dovolenaexotika.cz - hlavní strana
Ostrov - Exotická Jamajka -

Jamajka je malý, nevýznamný, ale přesto notoricky známí ostrov v Karibském moři a nenajde se člověka, který by o tomto exotickém státě neslyšel. Jamajka je i přes svou "bezvýznamnost" jednou z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších lokalit na zeměkouli, které jsou jako stvořené k bezstarostné dovolené v exotické zemi.

Ostrov Jamajka je výjimečná nejen svojí polohou v karibiku, ale hlavně svou výjmečnou rozmanitostí. Můžete zde opalovat na prosluněné pláži z bílého písku, relaxovat ve stínu palmy a popíjet drink, potápět se do hlubin Karibského moře a pozorovat bohatý život na místních korálových útesech, vydat se do hornatého vnitrozemí skrze tropické lesy, odpočívat v nejluxusnějších hotelech a nebo náhlédnout do jedné z mnoha chudinských čtvrtí.

Exotický ostrov Jamajka uprostřed průzračného Karibského moře je ideální destinací pro příjemné prožití exotické letní dovolené, a díky tropickému podnebí má příznivé klima celoročně.

Jamajka Dovolená Exotická dovolenCelý clánek Exotická Jamajka


Ostrov Penang

Nejnavštěvovanější malebnou destinací Malajsie je bezesporu ostrov Penang, který se rozkládá na severozápadním pobřeží Malajského poloostrova v průlivu Malacca. S celkovou rozlouhou pouhých 285 km2 je ostrov Penang druhý nejmenší stát v Malajsii, ale je na osmém místě v počtu obyvatel na čtvereční kilometr. Letovisko Penang je nejstarší britskou kolonií na území Malajsie.
Zvětšit mapu

Turisty na ostrov Penang láká hlavně přitažlivé, fascinující a velmi živé město George Town, které se nachází na severovýchodním pobřeží tohoto malebného exotického ostrova. Město George Town je silně ovlivněno Čínskou kulturou a mnozí cestovatelé tvrdí, že má ještě mnohem silnější čínský nádech než např. Hong Kong nebo Singapur. Jeho malebný čínský nádech je patrný na každém kroku a starobylé čtvrtě města George Town vzbuzují pocit, že se zde zastavil čas nejméně před 50 lety. George Town je kompaktním městem, které je doslova nabito překrásnými domy ve stylu čínské architektury, hlučnými tržišti plných zeleniny, ovoce a hlavně místních milých lidí... Ve městě můžete pozorovat místní chrámové obřady, svést se s rikšou v typické tříkolce (tzv.trishaws), přiučit se v hraní tradiční čínské hry mahjong nebo obdivovat spoustu dalších zajímavostí asijského pouličního života.


Komentář


Jméno


Anti-spam kod

CAPTCHA Image


Klíčová slova této kategorie: Malajsie, Exotická dovolená, exotika, exotiku, zážitky, země, destinace, Malajsie, Penang, exoticka, Destinace, George, Town, dovolená, dovolenou, exotika, exotická, romantická, ostrov, Kuala Lumpur, Sepang, F1, exotické, pláže, letovisko, Borneo


Hledat dovolenou


O úroveň výš

:: Malajsie-info ::


:: Kuala Lumpur ::


:: Malajsie-počasí ::


:: Ostrov Penang ::


:: Sepang - F1 ::

Vše o Foto

Foto (66)


   

Článek Malajsie-1Malajsie-1


   

Článek Malajsie-10Malajsie-10


   

Článek Malajsie-11Malajsie-11


    ..další

Novinky

...

Vybrané foto

Malajsie,Ostrov Penang na DovolenaExotika.cz - dovolená v exotických zemích levně a bez rizika - ukázky fotek
Akční zájezdy

Letenky